TEL. +48 59 843 43 20 TEL. +48 601 641 092 GALERIA

Układanie parkietu

 

Ułożymy parkiet Twoich marzeń !

 

Parkiety są piękne i trwałe na wiele lat. Sposób ułożenia, wielkość deszczułek i gatunek drewna nadają charakter do nowoczesnych jak również klasycznym wnętrz.

Do układania parkietu ważne jest odpowiednie dobranie kleju. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie i precyzyjne dobranie kleju jedno lub dwu składnikowego do konkretnego pomieszczenia. Tradycyjny parkiet łączymy na pióro i wpusty. Do tradycyjnych wzorów układania parkietów stosujemy:

  • jodełkę;
  • kwadrat,
  • cegiełka.

 

Układamy parkiety w zależności od indywidualnych preferencji klienta.


Zajmujemy się również układaniem parkietów o skomplikowanym wzorze, w którym wykorzystujemy kilka wielkości i rodzajów deszczułki.

Nasza firma układa parkiety z wielkim zaangażowaniem, aby uzyskać piękny i stylowy parkiet w państwa domach.

 

ukladanie parkietu

Układanie Parkietu Słupsk

 

 

Cyklinujemy podłogi w: domach, biurach, salach gimnastycznych, hotelach, ośrodkach sportowych, zamkach, pałacach i wszędzie gdzie jest taka potrzeba.

 

Nasze usługi oferujemy dla klientów z całego Pomorza (Pomorskie). Większość naszych klientów pochodzi z nastepujących miast: Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto), Koszalin, Ustka, Slawno, Łeba, Lębork, Reda i Rumia, Miastko, Białogard, Kołobrzeg, Mielno, Darłowo, Potęgowo.

 

Układanie parkietu Słupsk - Układanie parkietu Gdańsk