TEL. +48 59 843 43 20 TEL. +48 601 641 092 GALERIA

Układanie paneli podłogowych drewnianych

 

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowani pracownicy zapewnia profesjonalizm wykonania zlecenia na najwyższym poziomie.

 

ukladanie paneli podlogowych

Układanie Panieli Podłogowych Koszalin


Przed przystąpieniem do układanie paneli podłogowych nasi fachowcy dobierają odpowiedni podkład, który ma za zadanie niwelować nierówności podłoża. Zazwyczaj jest to tektura falista, mata piankowa lub korek. Na czas montażu układamy na styku ściany, wokół rur, futryn łączenia paneli z posadzką na stykach stałych elementów z panelami w tych miejscach tzw. klocki dylatacyjne, które później usuwamy, a powstałe szpary maskujemy listwami przypodłogowymi lub progowymi.

 Z korzystanie z naszych umiejętności układania paneli pozwoli na uzyskanie estetycznego wyglądu, równego ułożenia i umożliwieniu panelom swobodną naturalną prace podłodze.

ukladanie paneli podlogowych

Układanie Panieli Podłogowych Gdańsk

 

Układamy panele podłogowe w: domach, biurach,  hotelach, ośrodkach sportowych, zamkach, pałacach i wszędzie gdzie jest taka potrzeba.

Nasze usługi oferujemy dla klientów z całego Pomorza (Pomorskie). Większość naszych klientów pochodzi z nastepujących miast: Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto), Koszalin, Ustka, Slawno, Łeba, Lębork, Reda i Rumia, Miastko, Białogard, Kołobrzeg, Mielno, Darłowo, Potęgowo.