TEL. +48 59 843 43 20 TEL. +48 601 641 092 GALERIA

Podłogi egzotyczne

 

Egzotyczny styl dla Twojego domu lub biura!

 

Drewno gatunków egzotycznych jest szczególnie cenione ze względu na swoje indywidualne i niespotykane wśród polskich gatunków usłojenie i kolorystykę. Od drzew bardzo ciemnych jak lapacho, merbau, jatobę, przez zbliżone do krajowego dębu, iroko i tauari. Przy jaśniejszych gatunkach takich jak doussie i bambus, możemy swobodnie wybierać w kolorystyce i aranżować wnętrza według własnych upodobań i gustów.

 

 

układanie egzotycznych podłóg


Drewna egzotyczne pozwalają nam na większe możliwości zastosowania kolorów zarówno jako podłogi, schodów wykonanych z tarcicy czy elementów meblowych oklejonych fornirem.


Świat:

Azja Południowo-Wschodnia (merbau, teak azjatycki),

Afryka Środkowa (doussie, iroko, badi, teak afrykański),

środkowa część Ameryki Południowej (lapacho, jatoba, tauari).

 

Wszystkie wyżej wymienione gatunki są coraz bardziej modne również w Polsce, a co więcej ich właściwości fizyczne i mechaniczne (duża twardość, stabilność przy zmianach wilgotności itp.) pozwalają na pewne i bezpieczne stosowanie ich jako materiałów podłogowych.

 

Układamy podłogi egzotyczne w: domach, biurach, hotelach,  zamkach, pałacach i wszędzie gdzie mają być piękne i stylowa podłogi.

Nasze usługi oferujemy dla klientów z całego Pomorza (Pomorskie). Większość naszych klientów pochodzi z nastepujących miast: Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto), Koszalin, Ustka, Slawno, Łeba, Lębork, Reda i Rumia, Miastko, Białogard, Kołobrzeg, Mielno, Darłowo, Potęgowo.

Układanie podłóg egzotycznych - Projektowanie podłóg egzotycznych