TEL. +48 59 843 43 20 TEL. +48 601 641 092 GALERIA

Cyklinowanie bezpyłowe


Cyklinowanie i szlifowanie podogi lub paneli bez KURZU !

 

Połączenie maszyny szlifującej z odkurzaczem zmniejsza powstały przy cyklinowaniu kurz, aż do 98%.

 

KONIEC Z KURZEM NA MEBLACH CZY NA TWOIM ŁÓŻKU !

 

Proces cyklinowania musi być przeprowadzony fachowo i starannie tak, aby odzyskać naturalne piękno drewna często zniszczone przez czas i użytkowanie parkietu. Na etapie cyklinowania używamy specjalistycznej maszyny i papier ścierny o różnej grubości. Szlifowanie cykliniarką pozwala uzyskać równą i gładka powierzchnie parkietu.
Podczas tradycyjnego cyklinowania w pomieszczeniu cyklinowanym pojawiają się pyłki, ale za pomocą specjalnej bezpyłowej maszyny możemy tego uniknąć. Nasi pracownicy przy użyciu bezpyłowej maszyn do cyklinowania odnowią parkiet i podłogę bez zbędnego zabrudzenia.

 

cyklinowanie bezpylowe

Cyklinowanie bezpyłowe pomorskieJesteśmy firmą z wieloletnim stażem w renowacji i konserwacji podług za pomocą różnych maszyn do poprawy wizerunku powierzchni. Profesjonalizm i fachowość działania daje nam możliwość sprostania wymaganiom klienta. Zapraszamy do naszej galerii i sprawdzenie efektów naszej pracy.

 

 

 

Nasze usługi oferujemy dla klientów z całego Pomorza (Pomorskie). Większość naszych klientów pochodzi z nastepujących miast: Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto), Koszalin, Ustka, Slawno, Łeba, Lębork, Reda i Rumia.

 

Cyklinowanie bezpyłowe Słupsk - Cyklinowanie bezpyłowe Koszalin